Kilka wskazówek pomocnych w posługiwaniu się stroną


Niniejsza instrukcja powinna ułatwić posługwanie się stroną. Oczywiście, dla większości odbiorców przedstwione niżej wskazówki mogą okazać się tak oczywiste, że aż śmieszne, mimo to pozwolę sobie jednak na ten niewielki opis.

Na stronach zrezygnowałem z gotowych prezentacji położenia kapliczki w mapach Google, aby niepotrzebnie nie rozciągać treści. Aby ją odnależć należy skopiować współrzędne GPS zamieszczone pod opisem kapliczki i wkleić na stronie Mapy Google - tu link. Po kliknięciu w lupę mapy pokażą miejsce położenia kapliczki. Tę funkcję strony dedykuję szczególnie tym, którzy chcieliby zrobić sobie wycieczkę, aby zobaczyć kapliczkę na własne oczy.

Bardzo będę zobowiązany, za przesłanie wszelkich uwag o kapliczce, aby strona zawierała możliwie dużo informacji. Kapliczek jest wiele, więc aby ułatwić Państwu, a także sobie pracę przy aktualizacji, każdej kapliczce nadałem ID (identyfikator). Dlatego bardzo proszę, jeśli zechcą łaskawie Państwo napisać do mnie z informacjami, o podawanie tego ID. Z góry dziękuję za wszelkie informacje i uwagi. Nikt bowiem lepiej od mieszkańców danej miejscowości nie zna lepiej własnej historii.

Projekt i kodowanie Sławomir Cudny 2016. Materiały można wykorzystać za zgodą autora